Ruszamy z nowym projektem | Fundacja WOW
Home > Aktualności > Ruszamy z nowym projektem
Ruszamy z nowym projektem Napisano: 19 stycznia 2023

Od 1 lutego 2023 roku będziemy realizować projekt pt. „Fundacja WOW łączy i działa”, który jest dofinansowany z budżetu Urzędu Miasta Ełku.
W ramach tego zadania będziemy przez cały rok pracować z młodymi wolontariuszami wspierając wydarzenia organizowane na terenie miasta Ełku oraz realizując ich własne pomysły na akcje i inicjatywy. Będziemy prowadzić kampanię promocyjną na temat wolontariatu i prowadzić całoroczną rekrutację nowych wolontariuszy. Zamierzamy również pokazać talenty i zdolności aktywnej młodzieży i zorganizować mini festiwal kulturalny, który odbędzie się na przełomie maja i czerwca. Koniec roku podsumujemy podczas wydarzenia zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, który będzie też świetną okazją do tego, aby podziękować każdej zaangażowanej osobie za jej pracę i poświęcony czas.