Nasz zespół | Fundacja WOW
Nasz zespół

A o to zespół:

Patrycja Łapińska – Prezes Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia, z wykształcenia magister zarządzania, z wieloletnim stażem pracy wolontariackiej w organizacjach młodzieżowych i studenckich, doświadczona organizatorka wielu imprez charytatywnych, koncertów i imprez masowych, na co dzień współpracująca z wolontariuszami, grupami nieformalnymi oraz organizacjami pozarządowymi.

Iwona Szymańska – Wiceprezes Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia, z wykształcenia magister usług finansowych oraz coach. Absolwentka Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu – „ Podejście i narzędzia coachingowe w pracy z młodzieżą”. Doświadczona aktywna wolontariuszka. Współorganizatorka wielu wydarzeń o charakterze społecznym, sportowym, kulturalnym. Koordynuję pracę wolontariuszy, współpracuje z grupami nieformalnymi, instytucjami i organizacjami pozarządowymi.

Renata Łask – Sekretarz Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia, z wykształcenia magister filologii polskiej. Doświadczony animator aktywności społecznej, wieloletnia aktywna wolontariuszka z doświadczeniem w prowadzeniu dokumentacji projektowej, administrowaniu stroną internetową, koordynowaniu działań wolontariuszy, współorganizowaniu akcji społecznych, warsztatów oraz współpracy organizacjami pozarządowymi.

Patrycja Brodowska – Animator Wolontariatu w Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia, studentka psychopedagogiki. Ukończyła cykl edukacyjny „Niezbędnik Animatora Społecznego”. Aktywna wolontariuszka od najmłodszych lat. Doświadczona w pracy z dziećmi i młodzieżą. Współorganizatorka wielu akcji społecznych oraz imprez charytatywnych.

Anastazja Kocińska – z wykształcenia technik ekonomista, od wielu lat prowadzi księgowość w kilku stowarzyszeniach.