Wsparcie Wspierających Wolontariuszy | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Wsparcie Wspierających Wolontariuszy
Wsparcie Wspierających Wolontariuszy

Od 1 marca wystartowaliśmy z realizacją nowego projektu pt. „Wsparcie Wspierających Wolontariuszy”, który został dofinansowany z budżetu Miasta Ełku.
Głównym zadaniem WWW jest profesjonalne wsparcie młodych ludzi w ich rozwoju oraz poprawa ich wewnętrznego samopoczucia. Projekt zakłada spotkania z psychologiem dla wolontariuszy, spotkania z animatorem wolontariatu oraz spotkania z inspirującymi osobami. Ponadto raz w miesiącu funkcjonował będzie Punkt Informacji Wolontariackiej do którego może zwrócić się każdy kto chciałby zasięgnąć pomocy oraz informacji w temacie wolontariatu oraz pracy społecznej.
Grupą docelową naszego projektu są młodzi mieszkańcy miasta, którzy są wolontariuszami współpracującymi z naszą fundacją.
Projekt realizowany będzie do 31.12.2021 r.