Sprzątanie Rzeki Ełk | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Sprzątanie Rzeki Ełk
Sprzątanie Rzeki Ełk

Ostatnio nasza wolontariacka grupa wraz z podopiecznymi Stowarzyszenia MONAR Schronisko dla Osób Bezdomnych MARKOT w Ełku zorganizowała akcję sprzątania brzegów rzeki Ełk. Sprzątanie zaczęliśmy od mostu przy Szpitalu Wojskowym, a skończyliśmy na plaży miejskiej przy wspólnym ognisku. Wszyscy uczestnicy akcji byli bardzo zaskoczeni i zasmuceni ilością śmieci w tym zielonym zakątku naszego miasta.
Mieszkańcu! Turysto! Pamiętaj, w przyrodzie wszystko żyje w pełnej harmonii, więc nie ma miejsca na śmieci. Nie zaśmiecaj okolicy, dbaj o nią. Miałeś siłę przynieść pełne? Powinieneś mieć też siłę wynieść puste. Nie rozbijaj też dla zabawy porzuconych butelek – potłuczone szkło najtrudniej zebrać.Środowisko to nie śmietnisko!