Akcja sprzątania świata wzdłuż Rzeki Ełk | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Akcja sprzątania świata wzdłuż Rzeki Ełk
Akcja sprzątania świata wzdłuż Rzeki Ełk

Nadeszły wakacje i piękna, słoneczna pogoda więc większość z nas korzysta z uroków lata spędzając czas na świeżym powietrzu. Spacery, przejażdżki rowerowe czy pikniki na łąkach to ostatnio jedne z naszych ulubionych zajęć. Dzięki temu niestety zauważamy, że śmieci ograniczają nam zachwycanie się urokliwymi miejscami miasta i zabierają nam możliwość oddychania świeżym powietrzem.
Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia zaprasza na sprzątanie świata wzdłuż rzeki Ełk, które odbędzie się 15.07.2020 o godzinie 16:00. Sprzątanie rozpoczniemy przy moście koło Szpitala Wojskowego, a skończymy na starej plaży miejskiej. Będziemy szli więc wzdłuż rzeki przez Plac Jana Pawła II zabierając ze sobą każdy napotkany śmieć.
Zapewniamy worki, rękawiczki oraz środek ochrony w postaci późniejszej dezynfekcji rąk.
Z uwagi na krótką trasę do pokonania serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi oraz seniorów.
Akcja przebiegać będzie zgodnie z zasadami obowiązującym podczas pandemii COVID-19.
Akcja organizowana jest w ramach projektu „Ełckie Centrum Wolontariatu 2020” współfinansowanego z budżetu miasta Ełku.