Warsztaty „Twórcy teatru-z pożytkiem dla siebie i innych” | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Warsztaty „Twórcy teatru-z pożytkiem dla siebie i innych”
Warsztaty „Twórcy teatru-z pożytkiem dla siebie i innych”

Można zrobić coś żeby połączyć świetną zabawę, własny rozwój, a przy okazji zrobić coś dla kogoś? Nasi wolontariusze dowiedli, że można. W środę 23.10.2019 r. wolontariusze ECW 2019 odbyli warsztaty pt. „Twórcy teatru-z pożytkiem dla siebie i innych” podczas którego uczyli się jak pokazywać emocje na scenie, jak otwierać się na publiczność, a przede wszystkim dowiedzieli się jak ważna jest współpraca. Osoba prowadząca warsztaty opowiedziała wolontariuszom o różnych obliczach teatru, o tym jak stworzyć przedstawienie nie mając rekwizytów i co jest najważniejsze podczas występów publicznych. Uczestnicy warsztatów postanowili wgłębić się w temat i sprawdzić się w roli aktorów organizując przedstawienie o bajkowej tematyce, które później zaprezentują dzieciom. Warsztaty współfinansowane z budżetu miasta Ełku w ramach projektu Ełckie Centrum Wolontariatu 2019.