Międzynarodowy Dzień Wolontariusza | Fundacja WOW
Home > Aktualności > Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza Napisano: 10 grudnia 2023

Wolontariusze Fundacji WOW mogli wspólnie świętować, integrować się, wspominać i planować!

5 grudnia to ważna data w kalendarzu każdego, kto poświęca swój wolny czas dla drugiego człowieka. Tego dnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza!

Wolontariusze Fundacji, obchody tego dnia, rozpoczęli wspólnym obiadem w lokalnej restauracji. Młodzi ludzie mieli wówczas czas żeby porozmawiać, lepiej się poznać i zintegrować. W natłoku codziennych obowiązków i akcji często brakuje takich chwil oddechu, kiedy młodzi ludzie mogą po prostu ze sobą pobyć, a to wydarzenie było odpowiedzią na tę potrzebę. Po wspólnym posiłku grupa wolontariuszy przeszła do Kamienicy Pozarządowej, gdzie kontynuowała celebrowanie dnia. Odbyła się tam część bardziej oficjalna podczas której Animatorka podziękowała za całoroczną pracę wolontariuszy, zaprosiła do kolejnych działań oraz zebrała refleksje młodych ludzi. Następnie każdy obecny wolontariusz otrzymał drobny upominek.

Wydarzenie dofinansowane z budżetu Miasta Ełku w ramach projektu „Fundacja WOW łączy i działa”