Wyszukiwarka

Facebook

Przyjaciele

Wspierają nas

 •  

 •  

Wspieraj nas

 • O nas

  Ełcki Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów ESSA powstało na początku 2009 roku i zrzesza w swych szeregach osoby, które chcą aktywnie włączać się w działalność społeczną nie tylko w środowisku studenckim. Głównym celem ESSA jest integracja grupy aktywnych i kreatywnych ludzi o nowoczesnym spojrzeniu na świat, chcących zdobywać nowe doświadczenia i kształtować swoją przyszłość. Odbywa się to poprzez propagowanie szeroko rozumianej kultury, organizowanie wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, akcji animacyjnych czy społecznych oraz szkoleń.

  ESSA w założeniach statutowych wymienia działalność kulturalną, naukową, edukacyjną, wychowawczą i szkoleniową, ekologiczną czy charytatywną jako priorytet swojej aktywności. Stawiając na rozwój ESSA podejmuje także współpracę z innymi organizacjami pozarządowymi oraz z władzami lokalnymi. Dzięki temu udało się mu być organizatorem lub co najmniej jednym z głównych organizatorów wielu wydarzeń, o których można przeczytać w zakładkach: Aktualności oraz Archiwum.

  Wszystkich chętnych do działania razem z nami zapraszamy do kontaktu.

  Przy Ełckim Stowarzyszeniu Studentów i Absolwentów ESSA prężnie działa Wolontariacki Ośrodek Wsparcia.

  WOW! Ełk to przestrzeń spotkania osób chętnych do pomocy oraz instytucji i organizacji, które potrzebują wsparcia wolontariuszy. Wolontariacki Ośrodek Wsparcia będzie rozwija wolontariat w powiecie ełckim poprzez:

   1. Organizowanie szkoleń i warsztatów dla wolontariuszy.

   2. Przygotowywanie instytucji i organizacji do współpracy z wolontariuszami.

   3. Prowadzenie pośrednictwa pracy wolontariackiej.

   4. Przygotowywanie akcji wolontariackich, promocję idei wolontariatu.

  Wszystkie osoby zainteresowane wolontariatem serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.

   

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
  Facebook