Wspieraj nas

• O nas

Ełcki Stowarzyszenie Studentów i Absolwentów ESSA powstało na początku 2009 roku i zrzesza w swych szeregach osoby, które chcą aktywnie włączać się w działalność społeczną nie tylko w środowisku studenckim. Głównym celem ESSA jest integracja grupy aktywnych i kreatywnych ludzi o nowoczesnym spojrzeniu na świat, chcących zdobywać nowe doświadczenia i kształtować swoją przyszłość. Odbywa się to poprzez propagowanie szeroko rozumianej kultury, organizowanie wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, akcji animacyjnych czy społecznych oraz szkoleń.

ESSA w założeniach statutowych wymienia działalność kulturalną, naukową, edukacyjną, wychowawczą i szkoleniową, ekologiczną czy charytatywną jako priorytet swojej aktywności. Stawiając na rozwój ESSA podejmuje także współpracę z innymi organizacjami pozarządowymi oraz z władzami lokalnymi. Dzięki temu udało się mu być organizatorem lub co najmniej jednym z głównych organizatorów wielu wydarzeń, o których można przeczytać w zakładkach: Aktualności oraz Archiwum.

Wszystkich chętnych do działania razem z nami zapraszamy do kontaktu.

Przy Ełckim Stowarzyszeniu Studentów i Absolwentów ESSA prężnie działa Wolontariacki Ośrodek Wsparcia.

WOW! Ełk to przestrzeń spotkania osób chętnych do pomocy oraz instytucji i organizacji, które potrzebują wsparcia wolontariuszy. Wolontariacki Ośrodek Wsparcia będzie rozwija wolontariat w powiecie ełckim poprzez:

1. Organizowanie szkoleń i warsztatów dla wolontariuszy.

2. Przygotowywanie instytucji i organizacji do współpracy z wolontariuszami.

3. Prowadzenie pośrednictwa pracy wolontariackiej.

4. Przygotowywanie akcji wolontariackich, promocję idei wolontariatu.

Wszystkie osoby zainteresowane wolontariatem serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami.

• Dodaj link do:
    • facebook.com