Zapraszamy na „Urodziny Słowackiego” | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Zapraszamy na „Urodziny Słowackiego”
Zapraszamy na „Urodziny Słowackiego”

urodziny s

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Ełku, w szczególności tych mieszkających przy ulicy Juliusza Słowackiego na święto ulicy – urodziny Słowackiego.
 
Spotkajmy się w luźnej atmosferze pikniku sąsiedzkiego na trawie w parku przy budynku Polonia, porozmawiajmy o historii Ełku i ulicy Słowackiego, obejrzyjmy wspólnie zdjęcia sprzed lat, poczytajmy fragmenty twórczości patrona naszej ulicy, pobawmy się przy muzyce na żywo, wybierzmy wspólnie najlepsze ciasto na ulicy i zjedzmy kawałek urodzinowego tortu.
 
Zapraszamy z własnym kocykiem i koszyczkiem do wspólnego spędzenia czasu.

 

W programie wydarzenia mamy konkurs na najlepsze ciasto ulicy, w którym nagrody ufundował nasz sąsiad BarBados. Zapraszamy mieszkańców ulicy Słowackiego, aby przynosili ciasta do godziny 14:00. O tej godzinie zbierze się komisja wybrana z uczestników wydarzenia i oceni przyniesione wypieki. Wygrane to bony na konsumpcję w BarBados o wartości 60, 40 i 20 zł.

 
 

Projekt „Urodziny Słowackiego” jest współfinansowany z budżetu Miasta Ełku w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego „Ełk, Tu działam” jako jedno z działań Ełckiego Centrum Obywatelskiego prowadzonego przez Stowarzyszenie Adelfi .

[...powrót]
Galeria
Przyjaciele
Wspierają nas
Prawa autorskie © Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia 2016