Warsztaty kreatywnego filmowania i akcja flash mob | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Warsztaty kreatywnego filmowania i akcja flash mob
Warsztaty kreatywnego filmowania i akcja flash mob

Najpierw nasi wolontariusze przeszli warsztaty, na których zostali zapoznani z technikami filmowania, ze sprzętem, kwestiami technicznymi, a także skonstruowany został scenariusz, według którego nakręcony został teledysk pod tytułem „Nie umie tańczyć ten kto nie spróbuje” podczas akcji flash mob Ełckiego Centrum Wolontariatu.
 
Razem z wolontariuszami Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia, podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy „Pod Kasztanami” w Ełku, zaprzyjaźnionymi instruktorkami tańca wraz z ich grupami chcieliśmy pokazać, że tańczyć może każdy jeśli tylko zechce. Że również dla osób niepełnosprawnych jest to świetna zabawa i możemy tańczyć wszyscy razem jeśli tylko chcemy.

Główna choreografia do utworu X Ambassadors – Renegades pomysłu Pauliny Kosmali.
 
Układ poprowadziły: Katarzyna Wasilczyk, Joanna Pomichter i Karolina Świątek.

Dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które włączyły się w realizację inicjatywy Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia. Szczególne podziękowania dla tańczących panów z Domu Pod Kasztanami, dla zumbowego teamu Pauliny Kosmali, dla ekipy Ani Fiedoryszyn, dla Agnieszki Marcinkiewicz i grupy z Old School Dance. Dziękujemy Bramie Mazur za użyczenie infrastruktury.

 

Warsztaty i akcję kręcenia filmu zrealizowano w ramach projektu Ełckie Centrum Wolontariatu współfinansowanego z budżetu Miasta Ełku.

[...powrót]
Galeria
Przyjaciele
Wspierają nas
Prawa autorskie © Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia 2016