Szkolenie dla wolontariuszy „Jak kreatywnie pracować w grupie” | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Szkolenie dla wolontariuszy „Jak kreatywnie pracować w grupie”
Szkolenie dla wolontariuszy „Jak kreatywnie pracować w grupie”

Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia zaprasza na bezpłatne szkolenie „Jak kreatywnie pracować w grupie”.

Jeśli masz 13-18 lat, działasz na rzecz swojej lokalnej społeczności lub masz chęć włączyć się w działania, jesteś osobą ciekawą nowej wiedzy, umiejętności i chcącą poznać inspirujących ludzi, to właśnie Ciebie zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się w ramach działań Ełckiego Centrum Wolontariatu 2017.
Jak to jest z tą kreatywnością w ogóle i z moją własną? Gdzie jest moje miejsce i do jakich zadań jestem stworzony pracując w grupie? Jak ćwiczyć kreatywność? Jak wykorzystać swoje umiejętności podczas pracy w grupie? Tych i jeszcze kilku innych rzeczy możesz dowiedzieć się podczas szkolenia, które odbędzie się w sobotę 28 października 2017 r. o godz. 9:00 w Ełku, ul. Małeckich 3 lok 36.
Przed zgłoszeniem prosimy zapoznać się z warunkami uczestnictwa w szkoleniu. Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy fundacjawow@gmail.com do dnia 27 października 2017 r. do godz. 12:00.
Serdecznie zapraszamy 🙂

Szkolenie poprowadzi Iwona Szymańska Absolwentka Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, Akademii Coachingu w Gdańsku oraz Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, osobami zagrożonymi wykluczeniem zawodowym i społecznym. Zwolenniczka zmiany i dialogu, czerpie energię z pracy z ludźmi.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu:
1. Szkolenie organizowane jest przez Fundację Wolontariacki Ośrodek Wsparcia w Ełku, w ramach projektu Ełckie Centrum Wolontariatu 2017, współfinansowanego z Budżetu Miasta Elku. Szkolenie jest bezpłatne.
2. Szkolenie skierowane jest do:
a) osób chcących podnieść swoją wiedzę/umiejętności i kompetencje przydatne w aktywnym działaniu na rzecz społeczności Ełku,
b) osób w wieku 13-18 lat,
c) osób, które zadeklarują chęć wykorzystania zdobytej wiedzy/umiejętności i kompetencji poprzez pracę wolontarystyczną w ramach Ełckiego Centrum Wolontariatu 2017 w wymiarze minimum 5h.
3. Pierwszeństwo udziału w szkoleniach mają aktywni wolontariusze Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia

[...powrót]
Galeria
Przyjaciele
Wspierają nas
Prawa autorskie © Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia 2016