Rusza kolejna edycja akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” | Fundacja WOW
Home > Projekty > > Rusza kolejna edycja akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”
Rusza kolejna edycja akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem”

Rozpoczynamy kolejną edycję akcji „I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem” w ramach której, w różnych punktach w mieście rozstawiamy kartony oklejone plakatami zbiórki. W kartonach można zostawiać to, czym zechcecie się podzielić z dziećmi na Święta. Podarunkiem nie musi być wyłącznie pluszowa zabawka i nie musza być to rzeczy nowe. Mogą to być na przykład lalki, samochodziki, książeczki, gry, materiały plastyczne czy szkolne.
Wolontariusze Fundacji Wolontariackiego Ośrodka Wsparcia, opiekując się danymi punktami będą regularnie opróżniać kartony, aby żadne podarunki nie uległy zniszczeniu i na czas trafiły do dzieci. Miejsca gdzie można znaleźć kartony to budynki zaprzyjaźnionych instytucji, przedszkoli, szkół a także prywatnych firm. Listę punktów, gdzie można będzie znaleźć kartony akcji, będziemy aktualizować na bieżąco na wydarzeniu na Facebooku.
Zapraszamy też świetlice, rodziny zastępcze, wielodzietne czy rodzinne domy dziecka do zgłaszania swoich potrzeb. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami sprawimy wielu dzieciom radość w nadchodzące Święta.

Zapraszamy do przyłączenia się do akcji.

[...powrót]
Galeria
Przyjaciele
Wspierają nas
Prawa autorskie © Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia 2016