Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia zaprasza na warsztat „Doceń siebie – warsztaty rozwojowe dla wolontariuszy” | Fundacja WOW
Home > Aktualności > Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia zaprasza na warsztat „Doceń siebie – warsztaty rozwojowe dla wolontariuszy”
Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia zaprasza na warsztat „Doceń siebie – warsztaty rozwojowe dla wolontariuszy” Napisano: 5 listopada 2017

Jeśli masz 13-18 lat, działasz na rzecz swojej lokalnej społeczności lub masz chęć włączyć się w działania, jesteś osobą ciekawą nowej wiedzy, umiejętności i chcącą poznać inspirujących ludzi, to właśnie Ciebie zapraszamy na ten warsztat,

Mamy czasem poczucie, że pewne rzeczy nas przerastają, że inni wiedzą lepiej,
że nam się nie uda. Powodem takiego sposobu myślenia bywają przekonania ograniczające. Tym, czym są, skąd się biorą i jak je zmienić na przekonania wspierające zajmiemy się czasie warsztatu. To będzie czas, gdy zajmiemy się budowaniem pewności siebie, pracą na mocnych stronach, radzeniem sobie z niekonstruktywną krytyką oraz radzeniem ze stresem. Zdziwisz się, jaki masz w sobie potencjał.

Tych i jeszcze kilku innych rzeczy możesz dowiedzieć się podczas warsztatu, które odbędzie się w niedzielę 12 listopada 2017 r. o godz. 9:30 w Ełku, ul. Małeckich 3 lokal 36 (IV piętro).

Przed zgłoszeniem prosimy zapoznać się z warunkami uczestnictwa w szkoleniach / warsztatach ECW 2017. Zgłoszenia należy przesyłać przez Facebooka lub na adres mailowy fundacjawow@gmail.com do dnia 10 listopada 2017 r. do godz. 12:00.

Serdecznie zapraszamy.

Trener:
Aneta Zamojska – trener rozwoju osobistego, coach, coach grupowy i zespołowy, wykładowca akademicki, Master Practitioner of NLP, autorka książki „Sekundy do szczęścia”. Jej pasją jest wspieranie innych w rozwoju i inspirowanie do zmian.

Warunki uczestnictwa w szkoleniu / warsztacie:
1. Szkolenie organizowane jest przez Fundację Wolontariacki Ośrodek Wsparcia w Ełku, w ramach projektu Ełckie Centrum Wolontariatu 2017, współfinansowanego z Budżetu Miasta Ełku. Szkolenie jest bezpłatne.
2. Szkolenie skierowane jest do:
a) osób chcących podnieść swoją wiedzę / umiejętności i kompetencje przydatne w aktywnym działaniu na rzecz społeczności Ełku,
b) osób w wieku 13-18 lat,
c) osób, które zadeklarują chęć wykorzystania zdobytej wiedzy / umiejętności i kompetencji poprzez pracę wolontarystyczną w ramach Ełckiego Centrum Wolontariatu 2017 w wymiarze minimum 5h w przeciągu 3 miesięcy od daty szkolenia / warsztatu.
3. Pierwszeństwo udziału w szkoleniach / warsztatach mają aktywni wolontariusze Fundacji Wolontariacki Ośrodek Wsparcia. Liczba miejsc ograniczona.

[...powrót]
Galeria
Przyjaciele
Wspierają nas
Prawa autorskie © Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia 2016