Forum Inicjatyw Lokalnych | Fundacja WOW
Home > Aktualności > Forum Inicjatyw Lokalnych
Forum Inicjatyw Lokalnych Napisano: 1 października 2020
W ubiegły weekend mieliśmy okazję uczestniczyć w IX Forum Inicjatyw Lokalnych, które odbyło się pod nazwą „Aktywne Społeczności Warmii i Mazur – priorytety, trendy, innowacje”.
W dwudniowym Forum wzięło udział około 100 uczestników, którzy brali udział w różnego rodzaju warsztatach, rozmowach czy spotkaniach. Program tegorocznego zjazdu obejmował tematy związane z działalnością społeczną, rozwojem lokalnym oraz zarządzaniem organizacją pozarządową. Dodatkowymi atrakcjami wyjazdu był koncert oraz możliwość czynnego uczestniczenia w teatrze kręgu, który polegał na kreatywnym przedstawieniu cechy, która opisywała społeczność.
Z FILa, które odbyło się w Osadzie Danków koło Miłomłyna, wróciliśmy pełni pozytywnej energii, z naładowanymi bateriami, gotowi praktykować zdobytą wiedzę. Uczestnictwo w wydarzeniu, które wymagało od nas intensywnej pracy, a zarazem było pełne inspirujących rozmów i owocowało w nawiązanie nowych, wartościowych znajomości uważamy za udane i niecierpliwie czekamy na kolejną edycję już za rok.
[...powrót]
Galeria
Przyjaciele
Wspierają nas
Prawa autorskie © Fundacja Wolontariacki Ośrodek Wsparcia 2016